Kucka se a někdy se přidává sám od sebe plyn

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

pernik158_1

Kucka se a někdy se přidává sám od sebe plyn

Příspěvek od pernik158_1 » čtv 02. črc 2020 7:05:24

Zdravím potřebuji poradit s motokolem do nedávná jezdillo úplně v pohodě.

A teď když jedu tak to třeba 10 min jede normálně nebo někdy méně a pak se náhle nezávisle na rychlosti jízdy kuckat a dusit jakoby neměl benzín ale má a co je divné ještě víc,

když dám spojku a stojím na místě nebo jedu s kopce sam od sebe se vytáčí motor do plných otáček přitom mám plyn na minimum a nebo třeba jen 10% pak se uklidní a pak zase hlavně když jedu tak to vynechává.

Zkoušel jsem vše možné, vyměnit svíčku cdi s fajfkou i magneto vše je furt stejný. Jsem už z toho nešťastný potřebuji ho do práce mám to daleko
A od nás nejezdí autobusy.
Když jedu do kopce má to pěkný tah a vše se chová normálně. Díky za rady

host

Re: Kucka se a někdy se přidává sám od sebe plyn

Příspěvek od host » čtv 02. črc 2020 8:02:48

Netesní, nasáva falešný vzduch

pernik158_1

Příspěvek od pernik158_1 » čtv 02. črc 2020 9:35:08

Odkud myslíš někde ve spoji motoru přes těsnění nebo někde u karbecu díky za odpověď

pernik158_1

Příspěvek od pernik158_1 » čtv 02. črc 2020 9:35:30

Vše mám dotažené

Trojvýfuk

Příspěvek od Trojvýfuk » čtv 02. črc 2020 11:37:17

pernik158_1 píše:
čtv 02. črc 2020 9:35:30
Vše mám dotažené
Řešilo se to tu 100x.Máš vadné gufera.Vyměnit.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » pát 03. črc 2020 0:53:01

Karburátor to dělat nemůže? V tom případě jestli to jsou gufera tak to neumím vyměnit nejsem mechanik ale musím říct že je to ostuda motor stojí 3590kc a najel necelých 1000km a už nejede.

wip

Příspěvek od wip » pát 03. črc 2020 6:12:28

Je to nejhorší China tak co by jste chtěly.Já měl motorku tříkolku Jinling 250ccm za 68000kč a to byla šmejda no hrůza a tetka jsem si koupil to nejlepší z Číny ale už za jiné peníze 260000kč čtyřkolku CForce 1000 Gladiator od CFmoto a to je jiná liga rapidní rozdíl v kvalitě už na pohled, takže naprostá spokojenost.Já říkám že prodejci co máj servis by mohly motory upravit ,seřídit,vyvážit atd.a potom nabízet za zvýšenou cenu a ne že si koupí člověk něco co hned bude rozebírat a upravovat aby to vydrželo(Rozebráním porušíte záruku co nám bylo řečeno u nejmenovaného prodejce ale jen to zkusily,kamarád měl poruchu tak jsme otevřely kryt na místě magneta aby jsme zjistily závadu a už byl problém ale jel tam osobně a hle záruka uznána, tak asi tak.) .Koho to baví at si to dělá ale já chci jezdit a ne se v tom hrabat.(Proto používám 4takty a spokojenost)

Tor

Příspěvek od Tor » pát 03. črc 2020 11:28:48

wip píše:
pát 03. črc 2020 6:12:28
Je to nejhorší China tak co by jste chtěly.Já měl motorku tříkolku Jinling 250ccm za 68000kč a to byla šmejda no hrůza a tetka jsem si koupil to nejlepší z Číny ale už za jiné peníze 260000kč čtyřkolku CForce 1000 Gladiator od CFmoto a to je jiná liga rapidní rozdíl v kvalitě už na pohled, takže naprostá spokojenost.Já říkám že prodejci co máj servis by mohly motory upravit ,seřídit,vyvážit atd.a potom nabízet za zvýšenou cenu a ne že si koupí člověk něco co hned bude rozebírat a upravovat aby to vydrželo(Rozebráním porušíte záruku co nám bylo řečeno u nejmenovaného prodejce ale jen to zkusily,kamarád měl poruchu tak jsme otevřely kryt na místě magneta aby jsme zjistily závadu a už byl problém ale jel tam osobně a hle záruka uznána, tak asi tak.) .Koho to baví at si to dělá ale já chci jezdit a ne se v tom hrabat.(Proto používám 4takty a spokojenost)
Nemá cenu nadávat na Čínu.Dovedou udělat i kvalitní věci ,ale připlatíš si!
No a Návštěvník nepochopil, že si za tu cenu koupil polotovar, který musí
dotahnout do kvalitního stavu.Takže když není mechanik - tak má smůlu.
Samozřejmě jsou to v háji gufera.Falešný vzduch.

pernik158_1

Příspěvek od pernik158_1 » sob 04. črc 2020 1:05:17

Nechal jsem vyměnit gufera servisu a dělá to stále dál může být chyba v karburátoru a to ?

Trojvýfuk

Příspěvek od Trojvýfuk » sob 04. črc 2020 18:40:20

pernik158_1 píše:
sob 04. črc 2020 1:05:17
Nechal jsem vyměnit gufera servisu a dělá to stále dál může být chyba v karburátoru a to ?
Záleží jaké tam dali!Na tom opravdu záleží.Někde to saje falešný vzduch.
To muže být kdekoli i prasklinkou.Ať Ti změří těsnost motoru!
To asi neudělali.Než se bude člověk zabývat karburátorem a zapalováním, musí
vědět že to je uplně těsné.Jinak to nemá smysl.Zase Ty karburátory!Tim to většinou není.
Uvědomte si, že vše v motoru souvisí se vším.

pernik158_1

Příspěvek od pernik158_1 » sob 04. črc 2020 21:41:18

Je tu někdo kdo se hodně vyzná a je schopen mi kolo opravit nejlépe z Královéhradeckého kraje dobře zaplatím.

pernik158_1

Příspěvek od pernik158_1 » pát 10. črc 2020 12:31:14

Děkuji za rady al nakonec jsem vyměnil karbec a vše v pořádku

samarit

Příspěvek od samarit » ned 30. srp 2020 19:09:49

Pls napiš jaky?

Odpovědět