Bez výkonu

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Pm1251

Bez výkonu

Příspěvek od Pm1251 » Čt 28. Lis 2019 8:27:22

Ahoj.tak mám ten samý problém jak už tady bylo napsané.. Koupil jsem 80-ku jezdila super .pak se , nejdříve pomalu a pak rychleji a rychleji ztrácet výkon. . Vyměnil jsem co se dalo a problém zůstal. Dal jsem nové, magneto,cívku,karbec,válec,píst kroužky ,svíčku ,když něco dělám tak pokaždé nové těsnění. Ale už fakt nevím. Kolo nemá tah. Na rovince se rozjede ale sebemenší stoupání a začne zpomalovat a dusit se. Nevíte nekdo co stím?

host

Re: Bez výkonu

Příspěvek od host » Čt 28. Lis 2019 14:08:28

Niekde nasáva falošný vzduch, kludne může prefukovat aj medzi kartery. Najlepšie skúsiť skúšku kompresie.

Pm1251

Příspěvek od Pm1251 » So 30. Lis 2019 9:16:54

Taky jsem se dočetl, že to mohou být gufera ,pod magnetem je to hrozně od oleje . Dají se gufera vyměnit bez půlení karteru? A jak se dělá zkouška kompese.

wenka

Příspěvek od wenka » So 30. Lis 2019 10:54:05

Vyměnit se dají.Na straně magneta se jen povolí matka a sejme magnet.Pozor je tam měsíček a podložky.Neztratit a zapamatovat jak to tam pak přijde. Na straně spojky se to dá i bez sundání malého kolečka,ale lepší je ho stahovákem stáhnout.Pak se jen napíchnou gufera vyndají ven a nahradí nejraději dvoubřitými nbr. Rozměry jsou tady na foru popsané.

host

Příspěvek od host » Út 10. Pro 2019 15:37:15

no podla mojich teoretickych znalosti - misto svičky se zašroubuje kompresiometr. ucpe sa otvor pro vyfuk a karburator a meria sa tlak a doba jeho poklesu v tele motora.

Odpovědět