Nestartuje

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Mirekzvonar

Nestartuje

Příspěvek od Mirekzvonar » Út 09. Črc 2019 6:36:33

Caute jsem tu nový a měl bych prozbu před 2 měsíci jsem si pořídil od známého motokolo fajne stroj ale teď mi přestal startovat má snahu ale prostě nic nevíte co by to mohlo dělat karbec jsem vyfoukal jiskru dává pěknou svíčka je mokrá ale prostě nic ani skub co by to mohlo být za dřeně to taky není nějaka ráda dekuji

jiri

Re: Nestartuje

Příspěvek od jiri » Pá 12. Črc 2019 0:36:30

Trochu víc popsat. Co dělá motor když se ho snažíte nahodit? Má snahu točit? Mohlo by to být špatné lamelové obložení na spojce.

Amil

Příspěvek od Amil » So 13. Črc 2019 19:32:41

Ahoj mám dva dny nové kolo chopper dva dny jelo teď nestartuje. Když se ho snažím nastartovat a přestanu šlapat tak během pár vteřin dobubla za škube a zdechne v podstatě nedochází ani k v žádné reakci na točení plynem tečka prosím o radu protože eshop z kterého jsem koupil to kolo se mnou nekomunikuje a já nevím co mám dělat. U mě je navíc problém že jsem nikdy neměl motorku a tak tomu vůbec nerozumím. Dva dny mi to jelo a třetí den už to nechytá. Děkuji za odpověď pokud možno co nejrychlejší Milan

kuttil

Příspěvek od kuttil » Út 16. Črc 2019 21:40:50

Ahoj zkusil bych se podívat po startování motoru na svíčku ,jestli je mokrá od benzínu ,tak to znamená,že jde benzin do motoru a je potřeba zkusit ,jestli háže svíčka jiskru a pokud ne,tak je potřeba výměnit svíčku nejlépe za Brisk N15C

Odpovědět