Prosba
Napsal: úte 02. črc 2019 16:25:03
Dobry den,mam problem ohledne motokola obsah 60 ccm.Jedna jse o schema jak sestavit motokolo,mel jsem ho pred vic jak 4 roky ale z duvodu stehovani jsem ho asi nekde ztratil.Pomohl by nekdo,prosim pomozte mi jak ho zpet sestavit.Piste mi na moji email: adresu nepigusta@seznam.cz,budi rad za kazde info?Dekuji vsem motokolarum