Prodám komplet sada motokolo 48ccm + příslušenství

Individuální inzerce, nabídka.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
ajan
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. črc 2021 11:04:09

Prodám komplet sada motokolo 48ccm + příslušenství

Příspěvek od ajan »

Ahoj motokolaři a motokolařky,
prodám kompletní, nikdy nejetou, nikdy efektivně nezastavěnou sadu motoru 48ccm z E-dárky.eu plus nějaké příslušenství co jsem k tomuto projektu kupoval.

cena: 2999

Obrázek

Kompletní obrázková galerie na imgur

Seznam předmětů prodeje:
+ Přídavný motor na kolo s obsahem 48 ccm Kompletní souprava (kit)
a navíc:
+ fakt pořádný stojan
+ CZ řetěz
+ Brisk svíčka
+ trumpetka
+ zadní rozeta na náboj torpédo
+ no-name tachometr z eBay
+ 2 zpětná zrcátka
+ Syntetický olej Repsol 2T 1 litr

Stav a na co si dát pozor:
Motor nikdy neběžel, rozeta nikdy silou netahala, řetězy (Činský i Český) nikdy netahaly, prostě vše je nové, akorát rozbalené, chytalo to prach, leželo na dně velké bedny. Sem tam se na to někdo podíval, přehrabal se v tom a např. na vnější straně krytu motoru tak došlo k pár škrábancům či šmouhám které však nemají na funkci rostlináře žádný vliv.

Dále jde pozorovat rez na šroubech zadní rozety. Tady jde dobře vidět jak soudruzi v ČLR mají zvládnutou technologii pozinkování. Každý šroub byl 2x zašroubován a vyšroubován (při prvním pokusu mi praskla špice na kole) a pak 2,5 roku šrouby ležely v misce. Ale i to málo stačilo aby se jejich povrch v závitech a na hlavách vůči rzi stal zranitelný.

Příběh této sady
Na podzim 2018 jsem si řekl že budu jezdit na motokole. Objednal jsem sadu, objednal jsem nové kolo DHS Cruiser a nějaké věci k tomu s tím že si to sám postavím. Přidělal jsem rozetu k nábojij zadního kola, přidělal jsem motor do rámu, natáhl řětěz a ... zjistil jsem že značně nevychází linka řetězu :shock:. Asi bych býval musel vypodložit zadní kolo na jedné straně v rámu a zkusit jej tak dostat více na levou stranu, možná bylo řešení i to, že bych nějak zprava vypodložil rozetu na náboji zadního kola? Nevím, řešit to asi šlo ale ze mě rychle vyprchalo nadšení, venku začalo být hnusně, v dílně bez vytápění zima a já se na to všechno vykašlal.
No a teď tu jsem, o 2,5 roku později s něčím co někomu může sloužit k tomu k čemu to bylo určeno místo toho aby to doma v dílně stálo smutně v koutě a chytalo prach.

Místo prodeje a doprava
Dávám záruku na zastavění a vyzkoušení, nemám žádný důvod nevěřit že motor a příslušenství nebudou funkční.
Ideální by byl osobní odběr v Hnojicích, ale PPL za 120 kč při platbě předem by taky šlo.

Kontakt
tel: 608 761 035
email: alois.janicek@gmail.com


Lukas bengoro
Příspěvky: 15
Registrován: pát 14. led 2022 14:48:35

Re: Prodám komplet sada motokolo 48ccm + příslušenství

Příspěvek od Lukas bengoro »

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné slevnit děkuji


Odpovědět