Tor158

Důvod založení, připomínky k webu.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět

Souhlasíte s banem pro uživatele Tor158

Ano, už bylo načase
10
71%
Ne, dal bych mu ještě šanci
4
29%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Tor158

Příspěvek od j-z »

S tím Torem je to těžký.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
romi
Příspěvky: 67
Registrován: stř 11. črc 2018 18:04:07

Re: Tor158

Příspěvek od romi »

Já to mám vyřešené.... Takový magor dovede zabít každé dobré forum. Pro mě vyřešené.


p323
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23. čer 2018 7:29:09

Re: Tor158

Příspěvek od p323 »

Nechte ho tady. Je to prostě originál :D A něco o tom ví.


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Tor158

Příspěvek od Madhu »

Opravdu velké mínus je, že se uživatelé bojí sem cokoliv napsat a na cokoliv se zeptat, aby z nich neudělal pitomce. Je jisté že TOR má nějakou poruchu osobnosti, ale nebezpečný není. Největšího blbce udělá stejně vždycky sám ze sebe. Je možnost ho jednoduše ignorovat a pokud napíše něco rozumného využít jeho potenciálu. Já osobně jej za svého nepřítele nepovažuji.
Madhu


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Tor158

Příspěvek od j-z »

Madhu píše: úte 06. lis 2018 15:30:19 Opravdu velké mínus je, že se uživatelé bojí sem cokoliv napsat a na cokoliv se zeptat, aby z nich neudělal pitomce. Je jisté že TOR má nějakou poruchu osobnosti, ale nebezpečný není. Největšího blbce udělá stejně vždycky sám ze sebe. Je možnost ho jednoduše ignorovat a pokud napíše něco rozumného využít jeho potenciálu. Já osobně jej za svého nepřítele nepovažuji.
Madhu
Už mi různou formou napsalo 5 lidí, že právě k vůli Torovi tady končí. U nás v práci tomu říkáme rozesírač.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Tor158

Příspěvek od Madhu »

J. Ty víš jak to mám, já nechci nikomu ubližovat a zároveň k tomu patří se učit tolerovat druhé. On to má nastavené opravdu trochu jinak. Má "komplex" nadřazenosti, protože si je vědom že mu bylo dáno (ano je to komplex, shluk vzájemně spjatých psychických obsahů, jež ovlivňují jednání člověka). Zatím co opravdu silní a moudří ty slabší nesrážejí na zem, ale pomáhají jim se zvednout, on to dá nejprve každému "sežrat". Tím si potřebuje sám sobě dokázat že je něco víc. Asi to bude něco z dětství, nebo co já vím. Chápu že je to nepříjemné až "rozesírací". Mám zpětné vazby od kamarádů a je to jak píšeš. Nikdo na to dlouhodobě není zvědavý. Pokud někoho varuješ a on nepřehodnotí svoje jednání je to fakt marné, nejsme léčebna.
V zájmu většiny které má toto fórum sloužit . . .
Madhu


p323
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23. čer 2018 7:29:09

Re: Tor158

Příspěvek od p323 »

Je pravda, že Tor 158 udělá nejprve z každého pitomce, ale nakonec vždy dobře poradí. Bylo by škoda pro tohle forum se takového člověka zbavovat...


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Tor158

Příspěvek od Madhu »

Ano dělá z každého debila a vysmívá se lidem. Vždy když začne probíhat proces zdebilňování musí být doprovázen touto emotikonou :lol:
To svědčí o jeho povahových vlastnostech. Tohle fórum není o tom že zde budou padat otázky mechaniků od Gagarina. Je sice super že vyzařující zapalovací kabely se chovají jako aperiodická (neladěná) antena, ale prostě to zdebilňování některým lidem (podle hlasování většině) vadí a to je třeba respektovat. Určitě si spousta uživatelů také všimlo, že tohle fórum za poslední dobu řádně usnulo . . .
Madhu


Odpovědět