Výber motoru

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Peter

Výber motoru

Příspěvek od Peter »

Zdravím chcem si postaviť motokolo, tak sa chcem spýtať aký je najlepší 2taktný motor 80cc, na ktorý sa dá trochu spolahnúť a nerospadne sa hneď? Rozlišuje sa to nejak značkové atď? Ďakujem. Nechcem kúpiť úplný šunt, poprosím o rady, ďakujem


host

Re: Výber motoru

Příspěvek od host »

Za seba možem doporučit E-darky je to taky jednooky medzi slepymi. Tie motory su ramcove všetky rovnake ale na E-darkach skladaju motory aspon z dielov, ktore na seba pasuju. Vela inych eshopov nakupi najlacnejšie komponenty a ten motor realne ani nemusi jazdit.


wip
Příspěvky: 221
Registrován: ned 25. led 2015 10:01:03

Re: Výber motoru

Příspěvek od wip »

Za mě Honda GX 50 používal jsem Honda GX 35 a najezdil jsem 17000km a stále jede jak má.K tomu variátor a je to paráda.


Peter

Re: Výber motoru

Příspěvek od Peter »

Honda ne mo drahá chcem nejaký 2takt full kit proste nabike aby som to len hodil


Peter

Re: Výber motoru

Příspěvek od Peter »

A na e-darkach je ich len pár a neviem či sú práve tie aspoň trochu kvalitné, viz obrazek

https://ctrlv.sk/S71O


Peter

Re: Výber motoru

Příspěvek od Peter »

Nejaká pomoc teda prosím?


Pepa Kolin
Příspěvky: 27
Registrován: sob 30. kvě 2020 13:52:38

Re: Výber motoru

Příspěvek od Pepa Kolin »

Mam 2 takt 80 a jsem spokojeny. Doporucil bych ti koupit na e- darky cely kit. Zaroven tam maji i nahradni dily.


palidr
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. lis 2020 21:32:20

Re: Výber motoru

Příspěvek od palidr »

Neviem kde to zaradiť. Dá sa 49ccm prerobiť na 80 ccm iba výmenou hlavy, valca, piestu, alebo nie.


wip
Příspěvky: 221
Registrován: ned 25. led 2015 10:01:03

Re: Výber motoru

Příspěvek od wip »

Čus docela bych vyzkoušel tuto sestavu https://www.ctyrkolky-hombrac.cz/montaz ... r-na-kolo/


Baueradam
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08. lis 2020 21:40:48

Re: Výber motoru

Příspěvek od Baueradam »

Já jsem přemyslel o sky chawk ale nevím kde se dá koupit tu v Česku nevíte náhodou někdo


wip
Příspěvky: 221
Registrován: ned 25. led 2015 10:01:03

Re: Výber motoru

Příspěvek od wip »

Co já vím tak už v prodeji nejsou taky jsem je používal


nihilo
Příspěvky: 9
Registrován: pát 04. pro 2020 19:32:11

Re: Výber motoru

Příspěvek od nihilo »

Vyplatí se pořídit kvalitní motor já mám na kole už 10 let Hondu GX 35 a pořád jede sejně, žádná porucha. Teď co vyšla nová Honda GX 50 tak si ji asi pořídím, kolo pojede rychleji.


Odpovědět