CRAB

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
kaolin 1

CRAB

Příspěvek od kaolin 1 »

rad bych měl jasno v tom jaky pohon budu potřebovat na kolo.Elektrokola jsem už měl dvě a vic už je nechci ,na kole jsem za sezonu ujel asi 5000 km a vždy jsem měl problem s řidici jednotkou nebo baterii.Tak jsem se rozhodl pro starši motokolo Sunway ale hned při prvni jizdě jsem zadřel motor,ted mam problem kde to opravit.poradte kde jsem z OSTRAVY.Zajima mě pohon zezadu tak jak jezdi někteři rodiče s malym ditětem ale tam bych umistil trakčni baterii ma 30 kg a elektromotor.Pokud někdo mate zkušenosti s timto řešenim rad bych se nechal poučit napište mi na 47karol@seznam.cz


PLVL

Re: CRAB

Příspěvek od PLVL »

Zajímavá myšlenka, ale ještě jsem s něčím takovým nesetkal. Zkusit goglovat. :shock:


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: CRAB

Příspěvek od bo-to »

kaolin 1 píše: úte 20. srp 2019 21:48:45 rad bych měl jasno v tom jaky pohon budu potřebovat na kolo.Elektrokola jsem už měl dvě a vic už je nechci ,na kole jsem za sezonu ujel asi 5000 km a vždy jsem měl problem s řidici jednotkou nebo baterii.Tak jsem se rozhodl pro starši motokolo Sunway ale hned při prvni jizdě jsem zadřel motor,ted mam problem kde to opravit.poradte kde jsem z OSTRAVY.Zajima mě pohon zezadu tak jak jezdi někteři rodiče s malym ditětem ale tam bych umistil trakčni baterii ma 30 kg a elektromotor.Pokud někdo mate zkušenosti s timto řešenim rad bych se nechal poučit napište mi na 47karol@seznam.cz
Ahoj jsme z Havířova a jezdíme už dlouho po cele Moravě i 500 km vzdálenosti a zabýváme se generálkami i výrobou motokol .....pokud bys chtěl a měl zájem pošlu ti e-mail a nebo telefon na kamaráda a domluvili se ....nebo bys přijel k nám do garáže nakouknout ......jinak sme v rubrice srazy a vyjíždky ----dokola a kolem se svým motokolem .......můžeš se podívat kam až jezdíme .........BO-TO
A NEBO PŘIJED V SOBOTU DO KRMELÍNA NA TUNING ....BUDEM TAM ............


koda
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. úno 2020 22:11:23

Re: CRAB

Příspěvek od koda »

Chtěl bych si koupit systém Crab,prosím má někdo s tím zkušenost? Děkuji


wip@email.cz

Re: CRAB

Příspěvek od wip@email.cz »

Zda toho moc nenajezdíš tak ok jinak je to přes třecí váleček takže se opotřebovávají pláště já jich za rok spotřeboval tak 4 a jeden stál cca1000kč


Odpovědět