vítáme mezi vámi

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
pavelt74
Příspěvky: 58
Registrován: sob 25. dub 2015 0:11:17

Re: vítáme mezi vámi

Příspěvek od pavelt74 »

Ahoj kluci,tak už se někdo pustil do výroby tichého sání,nyní při zimních večerech? Pořád sem nakukuju,zda někdo geniální navrhne něco jednoduše funkčního a furt nic. Mě už bohužel opustila taková ta lidová tvořivost (asi stáří),tak čekám od někoho směr nakopnutí.


Tom
Příspěvky: 14
Registrován: úte 06. lis 2018 20:03:07

Re: vítáme mezi vámi

Příspěvek od Tom »

zdravíčko,no tu jěště nejsou dlouhé zimní večery ovšem není pěkné počasí tak kutíme. proběhlo vyvážení kliky,vycentrování kliky,snížení hlavy a vyleštění kanálů.slícování kanálů karteru a válce.kolo je bez vetších vibrací,jde krásně vytočit a při rozjezdu už není nutné tak šlapat.max rychlost se pohla o cca 8km/h(nebylo to děláno ale kůli maximálce)nyní je potřeba válec pořádně nakrmit a to bohužel nepůjde s nynější přírubou o průměru cca 12mm.scháníme karbec,nejspíš simson(máte někdo tip na nějaký vhodný?)a dovyrobit koleno.sání budu řešit až na novém karbecu ovšem nezdá se mi že by ze současného sání šel nejaký extra hluk.že by byl airbox k hovnu?slyšel jste někdy čtyřvál z přímákama místo boxu?to je rachot ale tudy cesta na motokole nepovede.rád bych sání zakomponoval do rámu ovšem jak psali ostatní, máme nejaký odlehčený rám a nechci ho vrtat.udělám nejaká fota a pošlu. zatím se tu mějte


pavelt74
Příspěvky: 58
Registrován: sob 25. dub 2015 0:11:17

Re: vítáme mezi vámi

Příspěvek od pavelt74 »

Zdravím,tak karburátor jestli chceš větší třeba tento : http://www.motomax.cz/Karburator-DELLOR ... ?cid=35101 Mám ho na Babettě a kluci z BkB klubu také a spokojenost.Má to s ním lepší zátah odspodu a samozřejmě musíš vyrobit k němu koleno. Jinak se dělají i čínské kopie a je i menší např.SHA 14/14. S tím sáním mám také obavy u GX35,tam se snažím vyrobit jiný výfuk,ale aby to potom neřvalo ještě sáním.Jinak sáním to dokáže dělat pěkný kravál,kamarád si nyní koupil na B210 Dellorto bez zárohového boxu a už ho to štve jak to řve.


Odpovědět