Rada ohľadom kúpy motokola

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Jana
Příspěvky: 12
Registrován: stř 02. kvě 2018 7:48:13

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Jana »

Z dôvodu môjho prázdninového vycestovania do exotického zahraničia som nejaký čas nebola na tomto fóre, avšak ako nahliadam, tak téma, ktorú som tu začiatkom mája t. r. založila, sa medzičasom pekne diskusne rozrástla. Po prečítaní diskusných príspevkov som však zistila, že niekto bezdôvodne vymazal môj príspevok z 8. júna 2018, v ktorom som slušne poďakovala všetkým tým, ktorí prvotne diskusne prispeli k téme, ktorú som na tomto fóre založila – a to je škoda. Z dôvodu bezdôvodného vymazania môjho príspevku z 8. júna 2018 tu teda moje poďakovania všetkým prvotne prispievajúcim opäť zopakujem.
Ja osobne ďakujem Tebe, Wolfgar, že si ma opätovne nasmeroval na ten pôvodne zvolený motorový cruiser, pre mňa je to aktuálne naozaj vyhovujúci typ motokola, keďže nejazdím do žiadnych vysokohorských terénov, ale absolvujem len cirka jednopercentné stúpanie smerom do školy – no a po škole to už ide dole kopcom... :D
A taktiež ďakujem aj Tebe, Tor, keďže si mi v tejto veci napísal ako prvý, navyše si mi zaslal aj obrazovú prílohu, ktorá veľmi detailne zobrazuje ako vyzerá správne uchytenie výfuku k rámu ďalšou objímkou, čo mne veľmi pomohlo.
A ďakujem aj Madhu za jeho milé pluralitné poďakovanie zo 6. júna 2018... :D


Pepánek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20. zář 2018 18:36:37

Re: Rada ohľadom kúpy motokola

Příspěvek od Pepánek »

Jana píše: stř 30. kvě 2018 10:28:59 Ďakujem za rozsiahlu odpoveď, v ktorej popri inom predostieraš aj tvoje vlastné skúsenosti a názory o výhodách použitia 4T motorov.
Aj vzhľadom na to, čo si mi napísal ty, som si zakúpila ten pôvodne zvolený motorový cruiser, ktorý som si vybrala najmä pre ten pohodlný vzpriamený posed, čo je rozhodne príjemnejšie a pohodlnejšie počas dlhodobejšej či častejšej jazdy, ergo na mojom motorovom bicykli nemusím byť nepohodlne dlhodobo ohnutá, ako je tomu počas jazdy na horskom bicykli.
Menší rada odstředivá spojka a ruční startování a ovládá se jen otočení plynem pro motory 2t.
U 4t je akorát problém klouzání spojky uniká tam mastnota od rozvodu to se nechá odstranit.


Odpovědět