Nestartuje

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Metrly

Nestartuje

Příspěvek od Metrly »

Zdravím, koupil jsem si motokolo a nestartuje, kompresi má, svíčka jiskru hází, benzín teče až do válce => plováková komora v karbecu plná, svíčka mokrá) PROBLÉM: rozjedu se, jednou to blafne, ale pak už nic, čím to může být? myslím, že asi bude špatnej předstih, doma mám sice dvě dvoutaktní motorky, ale bohužel v tomhle zapalovaní se nevyznám [image]https://ctrlv.cz/V8Q8[/image]. budu vděčný za jakoukoliv radu. díky předem.


Oxmilian
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 08. srp 2019 23:01:25

Re: Nestartuje

Příspěvek od Oxmilian »

Předstih to nebude ten je daný na pevno možu doporučit jen rozhodně startovat bez sytiča popřipadě posunout jehlu v karbci na vyšší zářez (já mám uplně na prvním a aj tak je to dost).


Metrly

Re: Nestartuje

Příspěvek od Metrly »

dekuji mockrat, zkusím teda bez sytice a posunout jehlu, jeste me napadlo jestli to nebude svickou, mam tam BRISK N15C ale videl jsem ze borci maj i N17ky


Metrly

Re: Nestartuje

Příspěvek od Metrly »

nestartuje, dal jsem to až na první zářez a nejede, má cenu zkoušet ohm metrem jednotlivé kontakty jestli náhodou nedávají slabou jiskru?


condorsr
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20. srp 2019 18:50:51

Re: Nestartuje

Příspěvek od condorsr »

Několikrát už jsem se dostal do stavu "Nestartuje".A zatím ve všech případech to byl KARBURÁTOR.


Metrly

Re: Nestartuje

Příspěvek od Metrly »

Tak jede, uprimne nevim cim to presne bylo, protoze jsem udelal uplne vsechno, ale myslim si, ze to melo neco delat s magnetem, trosku jsem ho poposunoval a uz jede. Jen me prekvapilo ze to nema takovej vykon:d ale to asi bude normalni ne?


Kocomour

Re: Nestartuje

Příspěvek od Kocomour »

Metrly píše: čtv 09. dub 2020 1:10:05 Tak jede, uprimne nevim cim to presne bylo, protoze jsem udelal uplne vsechno, ale myslim si, ze to melo neco delat s magnetem, trosku jsem ho poposunoval a uz jede. Jen me prekvapilo ze to nema takovej vykon:d ale to asi bude normalni ne?
Výkon je dobrý.Chce to jenom dobře seřídit.Nevím, co se tam na magu dá posunovat.


Návštěvník

Re: Nestartuje

Příspěvek od Návštěvník »

Kocomour píše: čtv 09. dub 2020 18:30:37
Metrly píše: čtv 09. dub 2020 1:10:05 Tak jede, uprimne nevim cim to presne bylo, protoze jsem udelal uplne vsechno, ale myslim si, ze to melo neco delat s magnetem, trosku jsem ho poposunoval a uz jede. Jen me prekvapilo ze to nema takovej vykon:d ale to asi bude normalni ne?
Výkon je dobrý.Chce to jenom dobře seřídit.Nevím, co se tam na magu dá posunovat.
posunoval jsem kolem toho magneta ten "stator", motor tahne az treba od 20kmh ale zas jede aji 55kmh, mozna mam malou rozetu anebo jsem zvyklej na vykon z motorek:)


Odpovědět