SPOJKA

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Motokolař Adam

SPOJKA

Příspěvek od Motokolař Adam »

Dobrý den, měl bych dotaz od začátku co jsem dal na kolo motor se mi občas sama od sebe sepnula spojka myslel jsem že je něco povolené teď jsem to rozebral a zjistil jsem že je nejspíše ložisko na lamele špatné a můj dotaz je takový když sundám celou lamelu dolů (už jsem si objednal stahovak) tak jestli jde vyměnit ložisko a nebo musím koupit celou to lamelu cca za 1000 Kč
Předem děkuji


Adam Vodička
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. říj 2019 19:34:56

Re: SPOJKA

Příspěvek od Adam Vodička »

Ještě bych dodal že mám motor 80ccm Fire Horse


Crepp
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 15. srp 2019 17:44:30

Re: SPOJKA

Příspěvek od Crepp »

Ahoj,
já mám ten samý případ, už se o tom psalo. Určitě to budu řešit rozlisováním a opravou lamely, nákupem nové riskuješ, že si koupíš to samé. Kuličky jsou poškozené už z výroby, je potřeba dát nové a zalisovat zpátky. Někdo zde již na toto téma psal. Já už to nechám na zimu. Apropo, kde sis objednal stahovák? Budu taky potřebovat...


Host

Re: SPOJKA

Příspěvek od Host »

Crepp píše: úte 08. říj 2019 8:36:17 Ahoj,
já mám ten samý případ, už se o tom psalo. Určitě to budu řešit rozlisováním a opravou lamely, nákupem nové riskuješ, že si koupíš to samé. Kuličky jsou poškozené už z výroby, je potřeba dát nové a zalisovat zpátky. Někdo zde již na toto téma psal. Já už to nechám na zimu. Apropo, kde sis objednal stahovák? Budu taky potřebovat...
Zadřená lamela respektive ložisko je neopravitelná.
To tady ještě nebylo!!


Adam Vodička
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. říj 2019 19:34:56

Re: SPOJKA

Příspěvek od Adam Vodička »

Děkuji za rady kuličky jsem našel a objednal už a ten stahoval jsem objednal z Edarky tady je odkaz http://www.e-darky.eu/dvoutaktni-motory ... otoru.html

Ještě bych měl jeden dotaz mohu dát pod hlavu silikon když dělám motor u auta nebo traktoru tak ho tam dávám ale tady si nejsem jistý kvůli té komprese a velké teplotě co tam je


Odpovědět