Po zahřátí musím dát jinou svíčku a zase kus jedu

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Jarda

Po zahřátí musím dát jinou svíčku a zase kus jedu

Příspěvek od Jarda »

Po zahřátí cca 2 až 3 kilometry musím měnit svíčku za studenou, zkoušel jsem už kde co original ze sady brisku n 17 c svíčku z motokola od kamoše a motor mam fire horse 60 ccm. Nemá někdo radu? Dík moc


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zahřátí musím dát jinou svíčku a zase kus jedu

Příspěvek od Madhu »

Ahoj,
svíčkou to asi nebude. Teplá svíčka má určitě jiné vlastnosti než ta studená kterou vytáhneš z kapsy, ale s větší pravděpodobností se něco změní tím že zastavíš a zhasne motor. Zkus si projít palivovou cestu. Nečistota v karburátoru, nebo uvolněný kabel mezi el. komponenty včetně botky svíčky. Motor a kabelové spoje se za jízdy klepou, motor nasává palivo z karburátoru které jde z palivové nádrže. Jak vypadá takové vynucené zastavení kdy je třeba prohodit teplou svíčku z motoru za studenou z kapsy?
Madhu


Jarda

Re: Po zahřátí musím dát jinou svíčku a zase kus jedu

Příspěvek od Jarda »

Zdá se že je vše vyřešeno dal jsem jiný palivový filtr vyčistil karbec a zkusil dát brisku super 19. Chytá to i mnohem rychleji při rozjezdu za studena uvidíme jak to povalí na brisku 17 až bude víc času. Jsem spokojen i to líp táhne.Dík moc za rady až to pořádně projedu ješte se ozvu. Kozím dechům zdar :?


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zahřátí musím dát jinou svíčku a zase kus jedu

Příspěvek od Madhu »

Tak že se svinila tryska karburátoru od papírků z čínského palivového filtru. Svíčkou to tedy jak sem předpokládal nebylo. Co se týká svíček na 17ku to pojede a 19ka může být teď o něco lepší. Já jsem udělal závěr že 17 je univerzální po celý rok. Mohou být i jiné zkušenosti. V každém případě nepoužívejte papírové palivové filtry které dávají čímani do sad.
Madhu


Odpovědět