nejde nastartovat sunway 48

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
sasake

nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od sasake »

zdar synator koupil od spoluzaka vyse uvedeny motor i s kolem,nepojizdne,byl tam prasklej krouzek,takze jsme koupily novej pist i krouzky,ale nedari se to nastartovat,svicka hazi jiskru benzin tam jde , svicka je mokra,menil jsem i svicku kdyz by nahodou ta stara pod tlakem nedavala,po demontazi vyfuka motor boblafava,ale to je tak vse,jehla v karbeci je na prostredni drazce,tak me jedine napada jeste gufera od kliky ,nevite jakej maji rozmer? a jeste dotaz da se nejak spravne seridit karbec aby nebyla chuda smes a nezadrel to.dik


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od j-z »

Blbej dotaz - má to kompresi / klade to odpor?


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
Návštěvník

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od Návštěvník »

jj kompres to ma,jeste moznost ze tam neni origo karbec


Fanda
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. bře 2017 12:11:32

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od Fanda »

Mám ten samý problém. Dneska jsem dostavěl Fire Horse 80 a nechce chytit. Jiskru to hází, benzín tam jde, ale chytit to nechce. Šlapu jak kokot a kde nic tu nic. kde by mohl být problém? Už jsem postavil 2 motokola, ale takovýto začátek ještě nebyl.......Prosím pomóóóóc


petr2M
Příspěvky: 117
Registrován: stř 26. lis 2014 11:41:40
Fotky: http://petr2m.rajce.idnes.cz/

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od petr2M »

... a hází to tu jiskru v dobrém místě?
Pokud jsem měl tento problém, měl jsem buď povolenou vačku na magnetu nebo zanesenou svíčku.
Ale jak to zjistíš... to netuším.. :-)
P


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od nulrum »

Blbej dotaz: mas pustenej sytič? Ona je jeste docela zima a ty origoš svíčky nic moc. Teda spíš nic než moc.


Fanda
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. bře 2017 12:11:32

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od Fanda »

zkusil jsem i brisk n 17. Vím že origo svíčka nic než moc.... Sytič střídavě vypnuto.....kape už benzin z vejfuku


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od nulrum »

Taková malá rada, než pořád uřícený pořád šlapat když to nechce chytit. Zkus sundat kryt magneta, magneto je utažené matkou 13, do vrtačky potom dám ořech 13 a roztočím to vrtačkou.
Je mi jasné, že někomu vstávají vlasy hrůzou, ale mě to funguje.


Fanda
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. bře 2017 12:11:32

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od Fanda »

nulrum píše: pát 30. bře 2018 3:26:58 Taková malá rada, než pořád uřícený pořád šlapat když to nechce chytit. Zkus sundat kryt magneta, magneto je utažené matkou 13, do vrtačky potom dám ořech 13 a roztočím to vrtačkou.
Je mi jasné, že někomu vstávají vlasy hrůzou, ale mě to funguje.
Odzkoušeno, super rada. Přišel jsem že mi to podfukuje pod válcem u karteru...tam asi bude zakopanej pes


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: nejde nastartovat sunway 48

Příspěvek od nulrum »

To jsem rad, ze to nekomu pomohlo. Pripadalo mi to dost prasacky, kdyz na te vrtacce neni volnobezka. Ale je fakt, ze se to da vystihnout kdy tu vrtacku sundat.


Odpovědět