Prodám chopper stumey archer s motorem honda GX35

Individuální inzerce, poptávka.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Wolf

Prodám chopper stumey archer s motorem honda GX35

Příspěvek od Wolf »

Zdravím, hodím to ještě sem pro ty kteří neholdují držkoknize a motokolařské skupině tamtéž.

Na jaře jsem si udělal Ačko a pořídil jednoválec trochu většího obsahu a přiznám se od té doby už jsem se ke kolům už moc nedostal, loni jsem něco najezdil a letos chtěl mého chopříka ještě doladit a pořešit padání řetězu jinak řešeným napínákem a doladil estetiku ale před pár týdny jsem musel vyklidit zapůjčenou dílnu takže zkrátka prodám vše tak jak to je ať si zase hraje někdo jiný.

Kolo je Stumey Archer z edarku, je to chopper na který se pohodlně vejde i dospělý. Pevný vařený nosič s platformou na motor a převody. Zvýšené sedlo s další podpěrou, je na pevno nosnost bude bez problémů do 150kg. Vepředu trojkolečko a lepší pedály, originály přidám. Rozeta na kotoučovku přidělaná napevno k náboji takže brzda vzadu zůstává plně funkční. Zadní blatník je sundaný na další fotce. Motor originál Honda GX35, převod pětirychlostním planetovým nábojem stumey archer. Na kole jsem loni něco málo najezdil, systém převodu je funkční jediné co je třeba dořešit je napínák, původně jsem zamýšlel systém bez napínáku kdy se náboj upne na dvou osách, našponuje řetěz a pak dotáhne ve správné pozici, ale podcenil jsem krouťák hondy a časem i pevně dotaženou osu posune a začne padat řetěz. Nový majitel může buď dodělat nějakou pojistku a nebo prostě zafixovat osu na pevno a dát klasický pružinový napínák - přihodím ten zelený co je na fotce. Platformu s nosičem a převody jsem měl naplánovano ještě zakrýt kostrou a potáhnout černou koženkou ve stylu velorex jen s chladící mřížkou vepředu tak, že by vlastně motor ani nebyl vidět, kdyby jste to chtěli udělat stejně klidně přihodím i černou koženku kterou jsem na to koupil.

Přihodím ještě krabici dalších dílů které už neupotřebím. Řidítka vlaštovky, bytelný nosič z edarků, nějaké řetězy, zrcátka. Páčka na dvě lanka. Rozety a pastorky řezané laserem z 3mm nerezu - rozety mají uchycení na standartní kotoučovou brzdu. Pár koleček k nábojům stumey archer. Plastový nacvakávací kryt řetězu a nějaké další drobnosti a navrch prďáckou helmu skořepku, je dost velká takže na větší šišku nebo v zimě so pod ní vejde kulich. Moc jsem jí nenosil, měl jsem ještě jednu kterou jsem v zimě rozštípal na elektrokole na náledí :)

Cena 15 tisíc, je to zhruba půlka toho co jsem do toho vrazil takže bych to bral jako fér cenu, nechci na tom nijak vydělat ani to rozprodat na díly, je to myslím zajímavý kousek na kterém jsem nechal dost práce a dost jsem se s ním vyblbnul takže budu rád když se dostane do rukou nějakému nadšenci. Kdyby si to někdo vzal teď ještě než vypadnu na dovolenou tak ho nechám za 14 :D

Praha východ


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Odpovědět