Karlštejn + Lom Amerika

Plánované akce, návrhy na setkání.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
pukasinek
Příspěvky: 34
Registrován: úte 21. úno 2017 19:05:43

Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od pukasinek »

Ahoj, možná je to špatný nápad, ale já sem v těhlech končinách nikdy nebyl a tak mne napadlo naplánovat takový menší výlet. Trasa kterou bych jel já - https://mapy.cz/s/1xXwl . Pokud by se někdo chtěl přidat, zde je možnost pro diskuzi. Díky !


valek.venca

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od valek.venca »

Jsem z Přelouče, asi bych se přidal... Venca


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od nulrum »

Kdy by to melo byt?
A pokud je Venca z Prelouce ing. co mne ucil v TESLE, pak je to tutovy.


pukasinek
Příspěvky: 34
Registrován: úte 21. úno 2017 19:05:43

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od pukasinek »

Termín je na domluvě, ale z 95% bych to směřoval na víkend. Úpravě trasy se nebráním.


valek.venca

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od valek.venca »

Asi se z Tesly známe, doporučuji spaní v kempu v Karlštejně, co tak So, Ne 22-23. dubna?
zdravím Venca


Kofi
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 10. lis 2016 15:20:09

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od Kofi »

valek.venca píše: úte 11. dub 2017 16:00:25 Asi se z Tesly známe, doporučuji spaní v kempu v Karlštejně, co tak So, Ne 22-23. dubna?
zdravím Venca
Já jsem z Prahy a mohl bych se připojit? Počkal bych na vás na parkovišti v Čestlicích u křižovatky ulic Obchodní a Průhonické, je to přímo na trase... Případně prosím o bližší info. Obdivuji vás jet až z Přelouče, mám dojem, že jsem vás viděl u garáží v Čapkově ulici v Přelouči, jak tam svůj stroj ladíte...
Doufám,že mi do toho termínu nic nevleze.
Kofi


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od nulrum »

Tož ja su sice z Kolína, ale už přehršel let žiju v Chomutově. Jet na Karlštejn z Chomutova se mi jeví jako nereálné (ne že by se nedalo, jen bych večer asi neudržel kalíšek s mokem), ale přesunout se vlakem do Praha, Úvaly, Uhříněves..... a někde na vás s Kofim počkat se mi jeví jako ideální řešení.
Zatím je to ve stavu zbožného přání. Finální ANO jsem schopen říct až cca ve středu 19.4. Zdeněk Rejhon.

Teď mne omluvte, odsouvám se namontovat na kolo zrcátka co mi dnes došly z Pekingu. :D


pukasinek
Příspěvky: 34
Registrován: úte 21. úno 2017 19:05:43

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od pukasinek »

Ahoj, no vypadá to dobře :-) Pár by se nás sejít mohlo. Co se týče trasy, chtěl bych určitě vynechat vyloženě hlavní tahy, tzn. že můžem každý jet dle svého na nějaké místo co si určíme jako styčný bod a odtamtud pokračovat. Napadlo mne, že bychom začali Karlštejn ( tam sraz a lehký pokec, zařídit případný nocleh ) a pak společně k těm lomům.

edit : http://www.karlstejn-kemp.cz/cenik-sluzeb/


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od nulrum »

Tak teda počasí jako tento víkend si snad nezasloužíme. Pěkně jsem vymrznul a zmoknul. A to jsem byl jen za humny. Kdyby mělo být stejně tak to snad raději odložíme. Všichni mí známí dostali příkaz modlit se k nejvyššímu co to má na starost a atak se akce musí zdařit. Slunce v duši Ahoj.
Taky hlavně, že už zase jezdíš a motor je v pořádku.


Kofi
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 10. lis 2016 15:20:09

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od Kofi »

Souhlasím s odkladem, nechci po hodinové jízdě ležet v posteli sám s horečkou...


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od nulrum »

No jo no, koukal jsem na předpověď a vůbec to nevypadá s počasím dobře. Poměrně zima a hlavně možnost přeháněk.


pukasinek
Příspěvky: 34
Registrován: úte 21. úno 2017 19:05:43

Re: Karlštejn + Lom Amerika

Příspěvek od pukasinek »

Chtěl sem navrhnout to samé, počasí opravdu bída :-( Stačí že v tom jezdím do práce a domů :-D


Odpovědět