Nový motokolař

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Pilous
Příspěvky: 6
Registrován: pon 13. lis 2017 18:32:57

Nový motokolař

Příspěvek od Pilous »

Dobrý večer kolegové ! Jsem nový členem rodiny motokolařů. :D Nadbytek volného času je potřeba nějak řešit a nestárnout zbytečně rychle. Zatím jsem si postavil mkolo s bočním umístěním motoru.Obrázek
Další už bude s motorem z e-darky, díly mají skladem a vždy ochotně poradí. Pilous
Přílohy
IMG_4680.jpg


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový motokolař

Příspěvek od bo-to »

Pilous píše: pon 13. lis 2017 18:57:55 Dobrý večer kolegové ! Jsem nový členem rodiny motokolařů. :D Nadbytek volného času je potřeba nějak řešit a nestárnout zbytečně rychle. Zatím jsem si postavil mkolo s bočním umístěním motoru.Obrázek
Další už bude s motorem z e-darky, díly mají skladem a vždy ochotně poradí. Pilous
,,,,,,,,,Tak tě zdravíme mezi námi .........pěkný stroj ...........


Návštěvník

Re: Nový motokolař

Příspěvek od Návštěvník »

... moc se mi líbí Váše moto -kolo, velmi zajímavě postavené, přeji hodně najetých kilometrů :-D :_D :-D


Host

Re: Nový motokolař

Příspěvek od Host »

Tor158?


wip
Příspěvky: 221
Registrován: ned 25. led 2015 10:01:03

Re: Nový motokolař

Příspěvek od wip »

Tak jsem dneska dokončil stavbu motokola pro mého kluka který se tak stává dalším motokolařem do našeho PedalGangBohemia Cv.Zde foto http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=115002.
Pilous pěkný stroj.


Pilous
Příspěvky: 6
Registrován: pon 13. lis 2017 18:32:57

Re: Nový motokolař

Příspěvek od Pilous »

Pro wip: Hezky jsi si vyhrál, velmi pěkný stroj. Jistě hodně práce a taky radosti na konci.
Předpokládám, že jste z Chomutova a já bydlím v okrese Tábor. Začínám a zatím neznám žádného motokolaře z blízkého okolí. Pilous


icemanracing
Příspěvky: 13
Registrován: ned 16. črc 2017 19:45:01

Re: Nový motokolař

Příspěvek od icemanracing »

No jo moc pěkný stroj, ale proč 48ccm?


Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Nový motokolař

Příspěvek od Šmoček »

Srdečně zdravím tak zatím zajíždím loňský motor 80ku na starším horském kole.Co jsem pročítal tak zajíždím do 25 Km víc mě motor nepustí není to na závadu?není třeba seštelovat jehlu v karburátoru děkuji za info😉
Přílohy
IMG_20180107_133535~2.jpg


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový motokolař

Příspěvek od bo-to »

Šmoček píše: pát 02. úno 2018 20:34:55 Srdečně zdravím tak zatím zajíždím loňský motor 80ku na starším horském kole.Co jsem pročítal tak zajíždím do 25 Km víc mě motor nepustí není to na závadu?není třeba seštelovat jehlu v karburátoru děkuji za info😉
............není kam spěchat zajíždět pomalu.........pak se došteluje karbec a poprcka to lépe .......


Šmoček
Příspěvky: 41
Registrován: pát 02. úno 2018 20:20:57

Re: Nový motokolař

Příspěvek od Šmoček »

Jj děkuji no jen jsem změnil svíčku;-) uvidíme jak to pošlape;-)


Barty
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. kvě 2018 20:32:38

Re: Nový motokolař

Příspěvek od Barty »

Čaute, posielam moju nedávno doskladanú stíhačku- Fire Horse 80, 36z, 2,1 drapáky, 24kg bez benzínu, maximálka 48km/h na 3/4 plynu (zábeh), cestovná takých 40, plány do budúcna- nejaké tuning módy (boost flaša, výfuk, filter) menšia rozeta, keďže pocitovo najvyšší ťah je medzi 30-43km/h a optické úpravy na štýl rat (hrdza-patina :lol:) Celkom zábavný doplnok k mojim 4 klasickým bajkom 8-)
Přílohy
IMG_20180512_195819[1].jpg


petr73
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 16. srp 2018 8:07:09

Re: Nový motokolař

Příspěvek od petr73 »

na toho chopra jsem také koukal,ale nakonec jsem si koupil vedlejší model Sturmey archer...ale teď přemýšlím jestli se tam ten motor vleze či jak ho upevnit...není to klasické Véčko,tak jestli to také bude chtít tam vevařit nějaký rám či držák....


Odpovědět