Odšťíplý válec

Kde koupit, na co se zaměřit, jaký typ, ...

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
pe.petrlik22
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. lis 2016 22:01:59

Odšťíplý válec

Příspěvek od pe.petrlik22 »

Zdravím, mám motor machina 80ccm a po cca 100km něco cvakalo v motoru, tak jsem sundal válec a zjistil jsem že se vylomil kus vnitřku válce pod sacím kanálem, bylo namazané, podle mě vše v pořádku, tak se chci zeptat, zda to možné řešit cestou reklamace?


KRTEK

Re: Odšťíplý válec

Příspěvek od KRTEK »

Tak jak to vidím já a mám i nějaké zkušenosti tak vzhledem k tomu že jsi to rozebral , ti
reklamace uznána nebude.
Zdraví MiŠ.


Pavel Marval

Re: Odšťíplý válec

Příspěvek od Pavel Marval »

Proč něco rozebíráš když to máš v záruce? Když by ti odešel programátor v pračce taky by si to rozebral a pak jim zavolal že jsi moudře přišel na to čím to je a rád by si jim to reklamoval :D


Uživatelský avatar
j-z
Administrátor
Příspěvky: 727
Registrován: ned 06. črc 2014 13:47:50
Fotky: http://www.motokolari.cz/app.php/gallery/album/4

Re: Odšťíplý válec

Příspěvek od j-z »

Za pokus nic nedáš, záleží na vstřícnosti prodejce.


j-z (Jiří) | admin@motokolari.cz
Ne všemu rozumím, ale vždy rád poradím
kuttil
Příspěvky: 53
Registrován: stř 03. zář 2014 21:52:49

Re: Odšťíplý válec

Příspěvek od kuttil »

pe.petrlik22 píše: ned 05. lis 2017 7:19:20 Zdravím, mám motor machina 80ccm a po cca 100km něco cvakalo v motoru, tak jsem sundal válec a zjistil jsem že se vylomil kus vnitřku válce pod sacím kanálem, bylo namazané, podle mě vše v pořádku, tak se chci zeptat, zda to možné řešit cestou reklamace?
Já to vidím tak, že pokud není orazítkován ten papír co je na konci v návodu k sadě ,takto stejně neuznají
chtěl jsem takhle vyreklamovat klikovku ,byla zmáčknutá ojnice mezi setrváčníky poslal jsem to prodejci v té době do Brna a po měsíci reklamace nebyla uznána ,protože to musí byt orazitkováné od servisu co prohlíží motor po 50,100,500,km atd.a pokud to nemáté ,tak záruku stejně neuznají i kdyby to rozebírané nebylo.Mluvím z vlastní zkušenosti a hlavně že, vám nikdo neřekne kde se to má nechat prohlížet v rámci záruky ,mně to neřekl ani 1.prodejce ze 3.obchodů u kterých odebírám náhr.díly a po 50 km kvůli razítku do Prahy kde jsem to koupil nepojedu ,to se mi fakt neoplatí,za cenu jízdenky tam a zpět už mám nový válec
Takže zkusít se to muže ale jístější je rovnou objednat poškozené díly a bude to i rychleji opravené,než čekat měsíc na nejistou odpověd.

Zdráví kuttil


pe.petrlik22
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. lis 2016 22:01:59

Re: Odšťíplý válec

Příspěvek od pe.petrlik22 »

Však už je vše objednané, doufám že to do konce týdne přijde. :)


Pavel Marval

Re: Odšťíplý válec

Příspěvek od Pavel Marval »

kuttil píše: pon 06. lis 2017 20:15:30
pe.petrlik22 píše: ned 05. lis 2017 7:19:20 Zdravím, mám motor machina 80ccm a po cca 100km něco cvakalo v motoru, tak jsem sundal válec a zjistil jsem že se vylomil kus vnitřku válce pod sacím kanálem, bylo namazané, podle mě vše v pořádku, tak se chci zeptat, zda to možné řešit cestou reklamace?
Já to vidím tak, že pokud není orazítkován ten papír co je na konci v návodu k sadě ,takto stejně neuznají
chtěl jsem takhle vyreklamovat klikovku ,byla zmáčknutá ojnice mezi setrváčníky poslal jsem to prodejci v té době do Brna a po měsíci reklamace nebyla uznána ,protože to musí byt orazitkováné od servisu co prohlíží motor po 50,100,500,km atd.a pokud to nemáté ,tak záruku stejně neuznají i kdyby to rozebírané nebylo.Mluvím z vlastní zkušenosti a hlavně že, vám nikdo neřekne kde se to má nechat prohlížet v rámci záruky ,mně to neřekl ani 1.prodejce ze 3.obchodů u kterých odebírám náhr.díly a po 50 km kvůli razítku do Prahy kde jsem to koupil nepojedu ,to se mi fakt neoplatí,za cenu jízdenky tam a zpět už mám nový válec
Takže zkusít se to muže ale jístější je rovnou objednat poškozené díly a bude to i rychleji opravené,než čekat měsíc na nejistou odpověd.

Zdráví kuttil
Tak tuhle fintu znám jen od Hombráča z Brna. Už jsem se s tím také setkal, ale jen u něho.


Odpovědět