nestartuje nervy zere

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Diablikxxx
Příspěvky: 5
Registrován: sob 20. dub 2019 7:20:59

nestartuje nervy zere

Příspěvek od Diablikxxx »

dobry den. sledujem tuto skupinu uz dost dlho ale az teraz som sa registroval. mam problem zo svojou 80ccm.
ale skor ako zacneme vam poviem cely pribeh.
chlapec si kupil od ruky dva jezdene mtory. nevedel ich sfunkcnit tak ich predal dalej mne.
tak ja sovsetko zmontoval a neslo nahodit. par krat sa mi to podarilo na chvilku ale len na plny plyn.
vymenil som svicku a kupil novy karburator lebo tam bol ten tuningovy cerveny a moc mu neverim tak som kupil origo co ta ma byt. a zase ked ide tak le v najvysich otackach aj to bez neakeho tahu alebovykonu a dost rynavo. ako keby mu nieco chybalo. skusal som ruzne nastaveni jehly atd. nic nepomaha. este skusim kupit tesneni a pretesnit cely motor a prekruzkovat valec. ale moze byt ze je spatne nastaveny predstih???
skusal som nastartovaj aj bez filtra vzduchu. benzin tece z nadrze. skusal som aj s otvorenou nadrzou jak to tu nekdo nekde psal. ale tvoria sa mi bublinky v hadicke. ale tam asi zrada nebude.
kazdopadne budem vdacny za kazdu radu. je to moje prve motokolo. a hrozne sa tesim nanho a na vylety s nim.

ano viem mal som kupit novy. nadavat mi nemusite.
dakujem Richard.


Petr_p
Příspěvky: 6
Registrován: sob 20. dub 2019 20:54:24

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od Petr_p »

todle se mi taky nedávno stalo, pomohlo mi to že jsem dal kvalitnější olej a v meším poměru, ale nejdřív koukni na svíčku pokud to bude tímto tak bude celá od oleje


Diablikxxx
Příspěvky: 5
Registrován: sob 20. dub 2019 7:20:59

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od Diablikxxx »

svicka je mokra ale od oleje neni. na motore som vymenil tesnenia a aj kruzky. novy karbec vicka a neslo. na staru svicku mi to natocilo vo vysich otackach. dnes som chcel nastavit otacky a pohrat sa s jehlov ale ani tuk. vobec nic. benzin ma. svicka mokra a hadze iskru. nova civka. stale ani tuk. pozeral so aj magnet ci sa nepool a vse je ok. uz so zufaly.


ku8ec
Příspěvky: 28
Registrován: stř 28. lis 2018 12:54:57

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od ku8ec »

nieje prechlastany motor? skus vybrat sviečku otočit motor dolu hlavou a roztočit ho na prazdno nech to vytečie von.


Petr_p
Příspěvky: 6
Registrován: sob 20. dub 2019 20:54:24

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od Petr_p »

Můžeš zkusit i 100 oktanový benzín


Diablikxxx
Příspěvky: 5
Registrován: sob 20. dub 2019 7:20:59

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od Diablikxxx »

mptor prechlastany nie je. ide nastartovat alenemoze mat na sani nic ani ten krit na filter. ide len vo vyzsich otackach a pluje palivo voku cez sani. skusim skontrolovat gufero ci tesni a ci tam nechyta falosny vzduch.


ku8ec
Příspěvky: 28
Registrován: stř 28. lis 2018 12:54:57

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od ku8ec »

Ano, vyzerá, že motor niekde natiahne vzduch a potom ho vytláča cez sanie.


Petr_p
Příspěvky: 6
Registrován: sob 20. dub 2019 20:54:24

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od Petr_p »

Možná ze spodu motoru může nasávat, mě tam jednu chvíli kapal benzín stačilo jen dotáhnou šroub ale může být i prasklé těsnění


Diablikxxx
Příspěvky: 5
Registrován: sob 20. dub 2019 7:20:59

Re: nestartuje nervy zere

Příspěvek od Diablikxxx »

tesneni je nove vsetky. ale je to uz jedno kupil som druhy a tento necham na nd.ale dakujem vsetkym.


Odpovědět