Přechlastání motoru a co s tím ?

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
joue
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. lis 2017 15:59:27

Přechlastání motoru a co s tím ?

Příspěvek od joue »

Zdar borci chci se zeptat na otázku toho co dělat když mám přechlastanej motor a nejde nakopnout byl bych rád za nějaké rady. Dík moc ;)


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechlastání motoru a co s tím ?

Příspěvek od bo-to »

joue píše: sob 18. lis 2017 16:02:40 Zdar borci chci se zeptat na otázku toho co dělat když mám přechlastanej motor a nejde nakopnout byl bych rád za nějaké rady. Dík moc ;)
musíš si pohrát s karburátorem najít správnou polohu jehly a zvolit správnou trysku ...je to piplačka ale stojí za to si s tím pohrát a taky se podívej na filtr vzduchový jestli není od oleje........prubni to bez něj mě to hned chytlo a dokonale vyčistit svíčku a nastavit mezeru na jiskru


joue
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. lis 2017 15:59:27

Re: Přechlastání motoru a co s tím ?

Příspěvek od joue »

Mezeru na jiskru v magnetu ? To by mohlo být ono na ten karburátor jsem se taky nedíval ale nápad bez toho vzducháče to špatný není byl by popřípadě nějaký návod jak na to magneto ? Jinak dík za rady :)


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Přechlastání motoru a co s tím ?

Příspěvek od bo-to »

joue píše: sob 18. lis 2017 18:09:51 Mezeru na jiskru v magnetu ? To by mohlo být ono na ten karburátor jsem se taky nedíval ale nápad bez toho vzducháče to špatný není byl by popřípadě nějaký návod jak na to magneto ? Jinak dík za rady :)
myslím na svičce


joue
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. lis 2017 15:59:27

Re: Přechlastání motoru a co s tím ?

Příspěvek od joue »

Myslim si že to bylo tou čínskou svíčkou z výroby nechytlo to vůbec i když jsem udělal ideální směs a vše vyčistil už zítra by měli dorazit svíčky od BRISK snad to bude ono aj ten karburátor jsem poladil a vyměnil vzducháč bo byl od oleje celej mokrej tak snad doufám že to bude v cajku ale mam podezření na stator magneta u spojů to je jakýsi černý není vypálenej? Popřípadě bych dal i novou CDI cívku a vyměnil stator na magnetu.


Odpovědět