60ccm

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
ancistrusa

60ccm

Příspěvek od ancistrusa »

Mám objednané motokolo obsah 60ccm.Máte stímto motorkem nějakou zkušenost?


Fanda
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. bře 2017 12:11:32

Re: 60ccm

Příspěvek od Fanda »

Na 60tce jsem jel jednou a moc to nejelo. Takže za mně ne. Pokud chceš vyhovět zakonu kup si 50ccm a pokud chceš jezdit tak 80tku. Ta 60tka mi přijde jako kočkopes.


pavel12233

Re: 60ccm

Příspěvek od pavel12233 »

Dobry den nemějte strach 60ccm na kole uveze bezproblemu 110kg chlapa do kopce cca 10%stoupani 35az40kmh za mne je to super ale kazi to zadní vyplet mam najeto cca 100km a muzu koupit novy rafek na moto kole jsem udělal 60kmh po rovince do kopecka zak 45 ale kola nejsou staveny natuto rychlosť


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: 60ccm

Příspěvek od bo-to »

nedám dopustit na sky hawk ........rozetu mám stále na špicích a je na ni najeto asi celkem 10 000km a v pohodě....a to vážím 105 kg .....a vozím i spacák stan a kalimatku oblečení a nářadí ....a jezdím i 110km denně !!!!


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: 60ccm

Příspěvek od nulrum »

Naprostý souhlas s bo-tem a pavel12233
Mám Sky Hawk a opravdu neřeším nějakou velikost kopce. Jen mám tedy rozetu namontovanou místo kotouče pro brzdu. Opravdu, když jsem sundal rozetu přidělanou mezi gumy, tak jak má originál sada, zjistil jsem nějaké naohýbané dráty. Nevím jestli to bylo tím, že jsem měl třeba rozetu málo staženou k sobě nebo naopak moc. Prostě jsem si sehnal zadní kolo kde měl náboj úchyt na kotouč a mám klid. S tou rychlostí potrvzuji (a to nepatřím k lehkým hochům), ale při rychlosti nad 40km/h už mi začíná být líto motoru. Vysoké otáčky a neskutečné vibrace mi kazí pohodu z jízdy.


Odpovědět