kucka se motor

Diskuze nad technickými problémy

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
rozekrozkovic

kucka se motor

Příspěvek od rozekrozkovic »

Zdar lidi koupil jsem si před par dny motokolo s motorem Motor Sky Hawk Gt5-SR 70 Jel sem po rovině dal plny plin a od te doby se pořád kucka a neustale dusy chvili se chiti jede a pk zase nic koupil jse, novou svičku a jelo to pul hodiny jak mnělo pak opět ten sami problem karburator sem čistil uz si nevym rady nevite někdo čim by to mohlo byt ??? předem dik za odpověď


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: kucka se motor

Příspěvek od bo-to »

Děj jinou trysku do karburátoru ......číslo 60....třeba....


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: kucka se motor

Příspěvek od nulrum »

Tak to by mne taky zajimalo. Jeste zhruba pred 100km mi sel motor normalne. ale v posledni dobe se objevilo to, ze pokud presahnu rychlost40km/h (spis konkretni otacky) zacne se motor dusit jako by byl bez benzinu nebo jako kdyby nedavalo zapalovani jiskru. Staci, ale nechat spadnout otacky (v km=cca32km/h) a motor opet naskoci a jede zase normalne. Jeste jsem se k tomu nedostal, ale typuju to na malou zasobu benzinu v plovakove komore. Je mi, ale divne, ze to drive motor nedelal. Je mozne, ze pricinou muze byt zmena pomeru oleje? V zabehu jsem mazal 1:20 a ted jsem presel na 1:30. Olej pouzivam stale ten samy (full syntetic). Svicku jsem uz menil za jinou a vysledek stale stejny. (mimochodem svicka ma krasne cihlovou barvu) Bohuzel zapalovani nemam jak overit.


kuttil
Příspěvky: 53
Registrován: stř 03. zář 2014 21:52:49

Re: kucka se motor

Příspěvek od kuttil »

Ja mel problém taky u skyhawk až po výměně nového válce. S uplne novým válcem jsem najel 405 km než se zlomila ta Česká zavlacka na ty Kleště. Používám ten původní klasický karburátor. A když jsem to vyměnil ten nový válec píst a kroužky tak se to Dusilo a do kopce neměl motor žádný tah, bylo to takové lenive, vyzkoušel jsem všechno možné, různé pozice jehly, jiny karburátor, svíčku, vyčistil jsem nádrž i palivový ventil a pořád to samé
A až jsem zkusil vyměnit trysku PRÁVĚ ZA TU 60 tak, motor táhne jako s tím novým původním motorem
Takže to bych klidně vyzkoušel hned jak to pujde mne to POMOHLO
Kuttil


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: kucka se motor

Příspěvek od Tor158 »

Mužeš mít přicpaný přívod paliva.Potom klesá plovák a špatně to saje.Filtr,sítko?
Tor.


Uživatelský avatar
nulrum
Příspěvky: 109
Registrován: ned 23. říj 2016 0:51:51

Re: kucka se motor

Příspěvek od nulrum »

Jjo dneska zkouknu celou palivovou soustavu a dam vedet.
Apropo sice to patri do jineho vlakna, ale stejne se zeptam.
Tore nevis prosim jak se da rozdelat kolo spojky aby jsem se dostal ke kulickam?
Uz jsem se na to jednou ptal.http://motokolari.cz/viewtopic.php?f=21 ... t=50#p2671


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: kucka se motor

Příspěvek od Tor158 »

Vzadu na spojkovém tělese, jsou tři díry.Někdo je tam bohužel nemá.
Tak si je musí opatrně udělat.Jsou tam vidět kuličky a kus kroužku.
Do nich vložíš čepy a položíš na rovnou ocelovou podložku,zatlačíš lisem-
do náby z druhé strany a šup kroužek stahneš.Kuličky se Ti rozletí na
všechny strany.Takže dělat v krabici a kroužek nahřát plynovou pájkou.
Montáž je daleko horší.Musíš tam udržet kuličky a zalisovat za tepla.Pomalu!!
Někdo to údajně dělal kladivem.To bych chtěl vidět.Joj, to je pitomost :o Tor ;)


rozekrozkovic

Re: kucka se motor

Příspěvek od rozekrozkovic »

Děkuji všem za rady no byl tam problem s přivodem z nadrže benzin tekl ale malo. Jinak kolo fiči jak ma a je to pecka ! ! ! ještě jednou dik jhoši .


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: kucka se motor

Příspěvek od Tor158 »

Nedávejte si tam do nádrže sítko.Nepoznáte to a ucpe se.Stačí filtr.
Víčko si upravte tak, aby připouštělo dost vzduchu.Jinak to neteče.Tor. ;)


rozekrozkovic

Re: kucka se motor

Příspěvek od rozekrozkovic »

JJ urcite prosimtě když tu si nebo někdo vim ze to tu nepatři ale potřebuju radu budu kupovat novy karburator na motor Sky Hawk A chtěl bych radu jestli my tam bude sedet KARBURÁTOR PRO MOTOKOLO SPORT https://www.ctyrkolky-hombrac.cz/palivo ... olo-sport/ Předem diik za odpověd


Uživatelský avatar
Tor158
Příspěvky: 571
Registrován: pát 12. pro 2014 19:42:45

Re: kucka se motor

Příspěvek od Tor158 »

Samozřejmě že tam pasuje.Musíš to ale upravit,ale hlavně nastavit.
No a to je laborace.Nezkušená osoba- ani náhodou.Tor.


Uživatelský avatar
Madhu
Příspěvky: 342
Registrován: pát 01. srp 2014 13:37:41
Kontaktovat uživatele:

Re: kucka se motor

Příspěvek od Madhu »

Naprosto stejně jako tento a nic upravovat nemusíš, jedině seřídit. Pokud ti nebude vadit černý kryt místo červeného a absence palivového ventilu.
http://www.e-darky.eu/dvoutaktni-motory ... letni.html
Madhu


Naposledy oživil Anonymous v stř 12. črc 2017 8:07:10


Odpovědět