Nákup 4 taktního motokola do 50 cm3

Individuální inzerce, poptávka.

Moderátoři: j-z, Velkocus

Odpovědět
Parsifal

Nákup 4 taktního motokola do 50 cm3

Příspěvek od Parsifal »

Dobrý den,

mám vážný zájem o nákup nového, nebo použitého motokola se 4T motorem (2T nechci) o objemu a výkonu, které splňují kritéria řízení bez ŘP.
Ideálně Jihomoravský kraj.
Cena nerozhoduje, ale preferuji perfektní a udržovaný stav.

Prosím kontaktujte mě na emailu parsifal_lohengrin@openmailbox.org


Dezerter

Re: Nákup 4 taktního motokola do 50 cm3

Příspěvek od Dezerter »

Sorry že ti do toho kecám ale být tebou bych se na 4T totalně vysral vím o čem mluvím měl sem ho dva roky co jezdil s mou trpělivostí než do tedka se na to praši. Říkam jedině 2T
4T je sračka jo možna na rovinkach to maže ale do kopcu to zdecha a nejsem už jedinej co to tvrdí navic se často opotřebovavá kde co jediny co byla vyhoda tak líp to chytá v jakychkoliv podminkach a taky to že sem si jezdil na benzinu tankovat přimo a nemusel ředit s olejem.
Spíš doporučuji kolega z prace si pořídil 70ccm SkyHawk předělal štítek na 48ccm a jezdi tak už rok a něco bez problemu zatím :D a to ho už aspon 6krat zastavovali jak dopravaci tak aj fizli a v poho


bo-to
Příspěvky: 489
Registrován: stř 22. dub 2015 12:11:54
Fotky: http://www.moto-kola.estranky.cz/
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup 4 taktního motokola do 50 cm3

Příspěvek od bo-to »

Parsifal píše: ned 20. pro 2015 14:22:13 Dobrý den,

mám vážný zájem o nákup nového, nebo použitého motokola se 4T motorem (2T nechci) o objemu a výkonu, které splňují kritéria řízení bez ŘP.
Ideálně Jihomoravský kraj.
Cena nerozhoduje, ale preferuji perfektní a udržovaný stav.

Prosím kontaktujte mě na emailu parsifal_lohengrin@openmailbox.org
Nevím jak kdo !!! Já mam sky hawk 70ccm a najezdím s nim ročně 3000-4000km s bagáží na výlety denně 100-150 km s mojí váhou nařádím asi 120kg a v pohodě ..na konci roku udělám generálku a jedu zase !!!!! jsem spokojeny letos jsem mu dal co proto jel mi i 58km a vydřel jsem totálně kompozit ...vyměnil válec a specialní hlavu a hurá na příští rok ....jen dám rozetu 48z..aby ty kopce v Beskydech zdolával lépe a je to!!! je to o údržbě a mazání ..viz bo-to obrázky ....pod rubrikou srazy a vyjížďky ,,,dokola a kolem s motokolem ,,


Odpovědět